26 Finał WOŚP z Zachodniopomorskim OFF-ROAD’em

Termin: 14 stycznia 2018

Lokalizacja: Pojezierze Drawskie

Czas i miejsce spotkania: 14.01.2018 godz. 8:30 – parking BIG-BAR Recz – przy DK 10

Wpisowe: 100 zł (patrz punkt 5 regulaminu)

26 Finał WOŚP z Zachodniopomorskim OFF-ROAD’em

 

Organizatorzy:

Stowarzyszenie 4×4 Zachodniopomorskie

Stowarzyszenie 4×4 Szczecin

Fundacja BAJA POLAND

OffroadEvents

 

Partnerzy:

Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance

PBT Arbet Arkadiusz Żygadło

MarcoTrans Mariusz Książek

Pancerz Grzegorz Panek

Grunt Piotr Pigulski

4×4 Serwis Sławomir Wasiak

 

Impreza ma charakter wycieczki OFFROAD z elementami przeprawy – poziom trudności w dużej mierze zależny od warunków pogodowych. Trasa jest zlokalizowana na terenie dwóch powiatów (Łobeski, Drawski) i liczy około 100 km. Jest swoistą pętlą. Będzie wiodła bezdrożami i leśnymi duktami. Czekają na Was przeprawy przez głębszą wodę, dłuższe błotne odcinki i miękkie drogi, jak i strome zjazdy czy podjazdy. Trasa nie jest przejezdna dla samochodów typu SUV. Wycieczka z pewnością przyniesie wiele radości z jazdy, gdyż trasa będzie wymagająca. Dla szukających wrażeń będą trudniejsze techniczne przejazdy. Wyjazd zakończymy wspólnym ogniskiem z kiełbaskami – zapewnione przez organizatora.

 Jako że spotkanie ma charakter wsparcia 26-go finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na trasie zostanie przygotowana mała licytacja różnych fantów oraz gadżetów rajdowych min. Koszulka z podpisami Kajetana „Kajto” Kajetanowicza. Kwota pieniędzy uzyskana z licytacji oraz wpisowego zostanie w całości przekazana na fundację WOŚP.

Istnieje duże prawdopodobieństwo porysowania lakieru w samochodzie.

Aby wziąć udział w imprezie należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: org@offroadevents.plKompletne zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko kierowcy, marka i model samochodu, ilość osób biorących udział. Zgłoszenie jest obowiązkowe w celu wystawienia niezbędnych przepustek i zezwoleń. Zgłoszenia przyjmujemy do 10-go stycznia 2018 roku. Po tej dacie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

 

Osoba kontaktowa: Krzychu 602 464 683

Termin: 14 stycznia 2018

Lokalizacja: Pojezierze Drawskie

Czas i miejsce spotkania: 14.01.2018 godz. 8:30 – parking BIG-BAR Recz – przy DK 10

Wpisowe: 100 zł (patrz punkt 6 regulaminu)

Limit aut: 40 samochodów

 

REGULAMIN UDZIAŁU W IMPREZIE:

1. Udział samochodem terenowym z stosownym do potrzeb/umiejętności załogi wyposażeniem off-road.

2. Pojazd zarejestrowany/ubezpieczony.

3. Niezbędne wyposażenie pozostałe. Telefon do przyjmowania SMS-ów oraz łączności z organizatorem. GPS/NAVI współpracująca z plikami GPX lub KLM. Stosowne do warunków obuwie i odzież z pakietem rezerwowym. Wyposażenie kuchenno/biwakowe oraz zapas wyżywienia adekwatny do potrzeb załogi. Latarki.

 4. Załoga (podstawowa) składa się z dwóch dorosłych osób  (ew. osoby dorosłej i dziecka lat 15) Możliwy udział większej ilości osób w załodze, ale w zgodzie z zapisem w dowodzie rejestracyjnym oraz za dopłatą składki podstawowej (patrz punkt: „składka startowa”)

5. Składka startowa podstawowa za udział wynosi 100 PLN (zł) od pojazdu oraz 50 zł od każdej dodatkowej osoby. Dzieci do lat 3 – bezpłatnie. Płatne w całości na miejscu zbiórki do puszki WOŚP.

6. Udział w imprezie na zasadzie odpowiedzialności własnej.

7. Organizator zastrzega sobie zmianę długości trasy w każdym momencie trwania wyjazdu.

8. Jazda odbywa się w grupie za przewodnikiem – w przypadku dużej ilości samochodów uczestnicy mogą zostać podzieleni na 2 lub więcej grup w zależności od potrzeb.

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za żadne szkody wyrządzone przez uczestników wyjazdu jak i nabyte przez uczestników. Uczestnik sam decyduje czy i jak pokonuje przeszkody terenowe i jest w pełni odpowiedzialny za działania które wykonuje jak i za styl poruszania się. Obowiązuje naczelna zasada by nie niszczyć przejazdu i tras po których się poruszamy.

10. Całkowity zakaz poruszania się po polach rolniczo eksploatowanych oraz lasach.