Stowarzyszenie

 

Różnimy się wiekiem, wykształceniem, zawodem. Mieszkamy w różnych zakątkach województwa. Ale jedno nas łączy – zamiłowanie do offroadu. Jesteśmy grupą zapaleńców, dla których żadne błoto, dziura ani przeszkoda, nie jest straszna.

Wiecznie “głodni” nowych przygód, spotykamy się i jedziemy przed siebie sprawdzając swoje umiejętności i możliwości naszych aut, przy okazji świetnie się bawiąc i integrując.

Od 2009 roku funkcjonujemy jako Stowarzyszenie 4×4 zachodniopomorskie. Od tego momentu możemy organizować rajdy, czy wyprawy turystyczne. Niektóre z nich, m.in. Ujeżdżanie Koni Mechanicznych czy Król Toru już na stałe wpisały się w nasz kalendarz i z każdym rokiem cieszą się co raz większym zainteresowaniem.

Jednak organizacja imprez nie byłaby możliwa gdyby nie uprzejmość władz powiatu goleniowskiego, które udostępniły nam teren o powierzchni 30 hektarów. Dzięki temu, w miejscowości Przypólsko, mamy swój tor. To miejsce, w którym każdy, bez konfliktu z prawem, może przyjechać i szlifować technikę jazdy offroadowej.

 

Zarząd

 

Prezes


Dariusz Tomicki – G-klasa to jego znak rozpoznawczy. Tor w Przypólsku to jego pasja i “drugi dom”. Poza offroadem uwielbia żeglować.

 

 

Wiceprezes


 

 

 

Wiceprezes


Andrzej Wolańczyk – W stowarzyszeniu od zawsze. Miłośnik zwierząt i offroadu. Aktywnie uczestniczy w środowisku offroadowym, reprezentując 4×4 zachodniopomorskie podczas różnych rajdów.

 

 

Skarbnik


  Grzegorz ” PANCERZ ” Panek – Specjalista od zadań wszelakich . Naprawi wszystko , dojedzie wszędzie .

 

Jak do nas dołączyć

 

Żeby zostać członkiem Stowarzyszenia:

  1. Musisz być fanem off-roadu
  2. Musisz pojawiać się na imprezach/spontanicznych wyjazdach w teren, żeby pozostałe osoby mogły Cię poznać
  3. Musisz dbać o dobre imię srodowiska off-road i zachowywać się kulturalnie na forum

Jeśli spełniasz te warunki, Zarząd doda Cię do grupy Kandydaci. Znalezienie się w tej grupie oznacza, że jesteś na dobrej drodze.

Tylko członkowie grupy kandydaci mogą składać deklaracje na członka stowarzyszenia.

Członków Stowarzyszenia przyjmuje w drodze uchwały zwykłą większością głosów Zarząd, na podstawie pisemnej deklaracji.